THE کارشناسی خودرو رایگان DIARIES

The کارشناسی خودرو رایگان Diaries

The کارشناسی خودرو رایگان Diaries

Blog Article

برای ثبت تلفنی درخواست کارشناسی خودرو با شماره زیر تماس بگیرید

ولی همانطور که می دانید، این قیمت بدون خطا نیست. به هر حال عوامل بسیار متعددی هستند که باید به صورت دقیق برای تخمین قیمت خودرو آنلاین کارکرده مورد بررسی قرار گیرند.

بالابر: برای بلند کردن خودرو از سطح زمین استفاده می‌شود و به کارشناس اجازه می‌دهد تا به قسمت زیرین وسیله نقلیه دسترسی پیدا کند.

کارشناس ماشین سنگین همدان،کارشناسی ماشین سنگین همدان،تشخیص رنگ ماشین سنگین در همدان،تشخیص رنگ ماشین سنگین همدان،

آیا در صورت انصراف از فروش خودرو، هزینه‌ای برای کارشناسی خودرو باید پرداخت شود؟

آیا ضمانتی برای دقیق بودن کارشناسی خودرو در خودرو۴۵ وجود دارد؟

زیرا علاوه بر فرسودگی قطعه که می تواند علت مهمی برای عوض کردن آن باشد، تعصادفات و برخوردهای شدید از جمله مهم ترین دلایل است.

عمق‌سنج‌های حرفه‌ای و ضخامت‌سنج رنگ دیجیتال – برای کارشناسی رنگ و بدنه

دستگاه مغناطیسی میزان آهن ربایی را در بدنه اندازه گیری میکند که کارشناس از قسمت های رنگ شده مطلع شود.

کارشناسان همراه مکانیک با متصل کردن دستگاه دیاگ به خودرو، تمامی خطاها و ایرادهای آن را به‌طور کامل بررسی می‌کنند،.

کارشناسی شماره شاسی و شماره موتور جهت بررسی اصالت بدنه و موتور خودرو کارشناسی شاسی خودرو جهت بررسی شاسی های رنگ و تویض شده و بررسی دو تکه بودن و یا چپی بودن خودرو آموزش انواع رنگ و مراحل رنگ آمیزی در کارخانه های خودرو سازی و شناخت مفاهیمی چون پرایمر، سیلر و کیلر آموزش تفاوت رنگهای کارخانه ای و کارگاهی و روش تشخیص آنها از یکدیگر آموزش اصول و مراحل انجام صافکاری و بتونه کاری و نقاشی و روش تشخیص آنها کارشناسی کامل رنگ و بدنه خودرو جهت تشخیص صافکاری بدون رنگ، رنگ شدگی ، بتونه ، آبرنگ، لیسه گیری کارشناسی کامل رنگ و بدنه خودرو و بررسی موم ها و … جهت تشخیص قطعات تعویضی خام و تعویضی استوک و اتاق تعویض آموزش تخمین کیلومتر واقعی خودرو با دستگاه دیاگ و بررسی عوامل ظاهری و فنی خودرو آموزش کامل نحوه استفاده از دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو، چراغ قوه، گوشی عیب یاب و … در کارشناسی خودرو آموزش کارشناسی فنی و موتور خودرو و تشخیص ایرادات اصلی از جمله روغن سوزی، روغن ریزی، اشکال در گیریبکس و … آموزش روش استفاده از دستگاه های دیاگ و خواندن کدهای خطا ، جهت عیب یابی خودرو آموزش کارشناس ماشین نحوه صحیح تنظیم قولنامه و رعایت مفاد قانونی در شرایط خرید و فروش خودرو آموزش نحوه کارشناسی آپشن های خودرو و تشخیص فابریک بودن آپشن دریافت مشاوره دوره آموزش کارشناسی خودرو

گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود.

بررسی مشکلات بدنه توسط کارشناس خودرو در فرآیند کارشناسی خودرو تشخیص آسیب‌های شاسی خودرو برای افراد معمولی، سخت و گاهی غیرممکن است. اما کارشناسان خودرو با توجه به تکنیک‌هایی که در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو یاد می‌گیرند، می‌توانند تمامی ایرادهای شاسی را شناسایی کنند و به اطلاع خریدار خودرو برسانند.

دانلود اپلیکیشن کارکیتا را از مارکت های روبرو دریافت کنید.

Report this page